O nas

BlueDew o nas

Wspieramy firmy w optymalizacji ich procesów biznesowych, a zwłaszcza obiegu dokumentów i spraw z wykorzystaniem rozwiązań informatycznych.

Jesteśmy między innymi dostawcą własnych systemów workflow: DEW-1, DEW-Lite i DEW-X będących platformami wspomagającymi obieg dokumentów i spraw.

Wywodzimy się z biznesu. To potrzeby użytkowników i cele biznesowe są dla nas punktem wyjścia.  Jesteśmy analitykami, menedżerami,  ekonomistami, informatykami z bogatym doświadczeniem. Pomożemy zoptymalizować każdy wdrażany proces, ponieważ wykraczamy daleko poza warstwę technologiczną. Nasz zespół jest elastyczny. Pracujemy blisko Klienta i razem z nim. Rozumiemy, że dopiero suma naszych kompetencji przybliża nas do sukcesu.

W dzisiejszych czasach coraz więcej uwagi przywiązuje się do optymalizacji procesów wewnątrz organizacji. Systemy workflow to narzędzia informatyczne, które pozwalają eliminować lub ograniczać obieg dokumentów papierowych oraz wspomagają i automatyzują obieg dokumentów i spraw. Można powiedzieć, że stają się krwioobiegiem organizacji.

Naszym zdaniem system workflow powinien być skutecznym narzędziem, stworzonym dla ludzi i ich wspomagającym. Dla nas flow to nie tylko przepływ w znaczeniu ergonomicznym i informatycznym, ale pojęcie psychologiczne, czyli stan umysłu gdzieś pomiędzy satysfakcją, a euforią, wywołany całkowitym oddaniem się jakiejś czynności. Odczuwamy go, gdy jakieś zadanie pochłania nas całkowicie i wykonujemy je z czystą przyjemnością.

Niejednokrotnie pomagamy naszym Klientom w wyborze systemów wspomagających pracę. W takim przypadku nie jesteśmy już dostawcą, ale stajemy się doradcą, który reprezentuje Klienta. Przeprowadzamy analizę potrzeb, szukamy na rynku najlepiej dopasowanych rozwiązań, uczestniczymy w postępowaniach ofertowych i negocjujemy warunki umowy.

Wykonujemy analizy biznesowe pozwalające na skuteczne zaprojektowanie, wdrożenie i rozwijanie systemu u Klienta.

Produkty klasy workflow nie są już wczesną innowacją. Rozwiązania te upowszechniają się, a klienci szukają elastycznych systemów w rozsądnych cenach. Jednocześnie oczekują, aby interfejsy użytkowników były intuicyjne i zbliżone do stosowanych w portalach społecznościowych.

Flow BlueDew

Kontakt

BlueDew Sp. z o.o.

Pin

ul. Małachowskiego 5
80-262 Gdańsk

Pin

ul. Szafarnia 11/F8
80-755 Gdańsk

Formularz kontaktowy  Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności

  Pozostałe usługi

  0Rh+

  konsulting

  OK-interactive

  serwisy internetowe