Adam Szuchnik

Head of Digitizing Operations Poland w OpusCapita

Optymalizacja procesów wewnętrznych w OpusCapita to jeden z naszych priorytetów. Tam gdzie dla innych możliwości się kończą, my widzimy kolejne szanse. Wspólny projekt z BlueDew, to bardzo ciekawe doświadczenie. Myślę, że zrealizujemy razem jeszcze wiele przedsięwzięć.

Sławomir Halbryt

Prezes Zarządu SESCOM S.A.

Sami w naszej ofercie kładziemy duży nacisk na elastyczność rozwiązań i nastawienie na klienta. DEW-1 pozwoliło nam dopasować narzędzie do naszych indywidualnych potrzeb – do naszej specyfiki działania i procesów wewnętrznych.

Rafał Marcyniuk

Dyrektor finansowy OBC

Wiele wdrożeń systemów informatycznych, zwłaszcza typu workflow  to miesiące projektowania, dziesiątki tysięcy złotych na wdrożenie, a później i tak prawie wszyscy wolą omijać system, bo dalece nie przystaje on do ich potrzeb…
Wraz z Zespołem BlueDew wybraliśmy inną drogę, na bieżąco konsultujemy z użytkownikami wszystkich szczebli organizacji ich potrzeby oraz uwagi, a zmiany wprowadzane są w tygodniowym cyklu, często „ramie w ramię” z osobami pracującymi na co dzień z systemem. W efekcie uzyskujemy produkt doskonale przystosowany do naszych potrzeb, maksymalnie skracając czas od pomysłu do wdrożenia. Taka współpraca zwiększa też akceptację systemu przez organizację ułatwiając płynną implementację.

Flow BlueDew

Kontakt

BlueDew Sp. z o.o.

Pin

ul. Małachowskiego 5
80-262 Gdańsk

Pin

ul. Szafarnia 11/F8
80-755 Gdańsk

Formularz kontaktowyWysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności

Pozostałe usługi

0Rh+

konsulting

OK-interactive

serwisy internetowe

ScreenOn

budżetowe strony www