Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.

Sławomir Michalewski - Wiceprezes Zarządu ds. finansowych

Współpracę z firmą BlueDew rozpoczęliśmy w 2018 roku. Zdecydowaliśmy się na zakup systemu obiegu dokumentów DEW-1. Jako pierwsze zostały wdrożone dwa procesy biznesowe: obieg faktur oraz kancelaria pism przychodzących. Rozwiązanie firmy BlueDew zostało zintegrowane z istniejącymi w Porcie systemami IT. W kolejnych latach wdrażaliśmy nowe procesy oraz rozbudowywaliśmy istniejące o dodatkowe funkcjonalności.
Spółka dostarcza usługi wsparcia i konserwacji dla powyższych systemów.

Firma BlueDew doradza nam również w kwestiach biznesowych i informatycznych oraz wykonuje zlecenia programistyczne niezwiązane bezpośrednio z systemem workflow.

Zespół BlueDew dał się poznać jako profesjonaliści, skoncentrowani na realizacji naszych potrzeb. Szczególnie doceniamy wiedzę i doświadczenie wykraczające daleko poza warstwę informatyczną, która pomaga nam optymalizować nasze procesy biznesowe i unowocześniać firmę.

Z pełnym przekonaniem polecamy firmę BlueDew innym klientom.

Sławomir Halbryt

Prezes Zarządu SESCOM S.A.

Sami w naszej ofercie kładziemy duży nacisk na elastyczność rozwiązań i nastawienie na klienta. DEW-1 pozwoliło nam dopasować narzędzie do naszych indywidualnych potrzeb – do naszej specyfiki działania i procesów wewnętrznych.

Olivia Business Centre

Tomasz Redwanz - pełnomocnik

(…) firma BlueDew (…) dostarczyła na rzecz obsługi kompleksu Olivia Business Centre dedykowane systemy i rozwiązania software, w tym m.in.:
– system Workflow DEW-1;
– system do wykonywania przeglądów w oparciu o elektroniczne „checklisty”;
– system sprzedaży biletów;
– system elektronicznej księgi gości;
– strony internetowe.

Ponadto BlueDew wykonuje na zlecenie Olivia Business Centre dedykowane prace programistyczne.

BlueDew świadczy usługi w sposób rzetelny i zorganizowany, a osoby zaangażowane we współpracę wykazują się profesjonalizmem oraz doświadczeniem.

Adam Szuchnik

Head of Digitizing Operations Poland w OpusCapita

Optymalizacja procesów wewnętrznych w OpusCapita to jeden z naszych priorytetów. Tam gdzie dla innych możliwości się kończą, my widzimy kolejne szanse. Wspólny projekt z BlueDew, to bardzo ciekawe doświadczenie. Myślę, że zrealizujemy razem jeszcze wiele przedsięwzięć.

Olivia Star Top

Krzysztof Dembek - członek zarządu

(…) Od początku powstania przedsiębiorstwa rozpoczęliśmy szeroką współpracę z firmą BlueDew Sp. z o.o., która nie tylko oferowała nam dedykowane, skrojone na wymiar rozwiązania, ale także partnerstwo przy analizowaniu problemów operacyjnych i biznesowych.
Na szczególną uwagę zasługują wdrożenia:
– platforma rezerwacyjno-sprzedażowa pozwalająca na zarządzanie dostępnością tarasu widokowego i ogrodu zimowego oraz sprzedażą biletów i usług dodatkowych;
– aplikacja wspomagająca pracę kelnerów;
– aplikacja wspomagająca wypełnianie wymagań systemu HACCP;
– aplikacja wspierająca pracę kurierów dostarczających posiłki.

Ponadto firma BlueDew dostarczyła nam i wdrożyła własny system obiegu dokumentów o nazwie DEW-1.
Wszystkie prace BlueDew wykonuje na najwyższym poziomie i w umówionych terminach.

Secespol

Krzysztof Mital - Wiceprezes Zarządu

Firma BlueDew Sp. z o.o. wdrożyła dla nas system DEW-1, który jest platformą wspomagającą obieg dokumentów i spraw.

W pierwszej fazie zaimplementowaliśmy obieg faktur. DEW-1 został zintegrowany z naszym systemem finansowo-księgowym.
DEW-1 to intuicyjne i przydatne narzędzie, dzięki któremu zoptymalizowaliśmy i uprościliśmy wewnętrzne procesy w firmie.

Praca z zespołem BlueDew jest godna polecenia. Osoby zaangażowane we współpracę z nami były pozytywnie nastawione, dostępne oraz dobrze przygotowane merytorycznie. Chętnie doradzano nam jak zoptymalizować nasze procesy. Wdrożenie w mniejszym stopniu koncentrowało się na analizie i odzwierciedlaniu specyfikacji, a bardziej na osiąganiu naszych celów biznesowych. BlueDew wykazywało się dużą elastycznością.

Serdecznie polecamy BlueDew podmiotom poszukującym rozwiązań informatycznych klasy workflow.

Rafał Marcyniuk

Dyrektor finansowy

Wiele wdrożeń systemów informatycznych, zwłaszcza typu workflow  to miesiące projektowania, dziesiątki tysięcy złotych na wdrożenie, a później i tak prawie wszyscy wolą omijać system, bo dalece nie przystaje on do ich potrzeb…

Wraz z Zespołem BlueDew wybraliśmy inną drogę, na bieżąco konsultujemy z użytkownikami wszystkich szczebli organizacji ich potrzeby oraz uwagi, a zmiany wprowadzane są w tygodniowym cyklu, często „ramie w ramię” z osobami pracującymi na co dzień z systemem. W efekcie uzyskujemy produkt doskonale przystosowany do naszych potrzeb, maksymalnie skracając czas od pomysłu do wdrożenia. Taka współpraca zwiększa też akceptację systemu przez organizację ułatwiając płynną implementację.

Exela Technologies

Dyrektor Operacyjny CE

Exela Technologies to międzynarodowa organizacja, która w Polsce posiada centrum biznesowe zatrudniające kilkaset osób.

Celem, który przyświecał nam było znalezienie systemu, który pozwoli rejestrować czas i zakres pracy w poszczególnych projektach. Wybraliśmy system workflow DEW-1 firmy BlueDew, ponieważ dodatkowo pozwolił nam zautomatyzować obieg indywidualnych kart pracy oraz umożliwił generowanie zbiorczych raportów. Dzięki stworzeniu i zaimplementowaniu innowacyjnego komponentu powstało narzędzie do rejestracji czasu pracy (RCP), połączone z obiegiem utworzonych w nim kart pracy.

Pracownik loguje nie tylko wykonywane przez siebie czynności (płatne przez klienta lub nie), ale także brak aktywności, np. przerwy, korzystając z automatycznego zegara lub wprowadzając dane po fakcie.

Karty pracy po ich wypełnieniu trafiają do liderów grup, a jeżeli wymagają uzupełnienia lub poprawienia, mogą zostać cofnięte w ramach procesu. Monitorowane mogą być wszelkie zmienne i powiązania: użytkownicy, ich projekty, charakter czynności (odpłatne lub nie), zadania w ramach projektów. System może wspomagać stopień realizacji celów, powiadomienia, eskalacje etc.

Wdrożenie DEW-1 było szybkie, profesjonalnie przeprowadzone i atrakcyjne kosztowo. System jest utrzymywany na serwerach dostawcy, a BlueDew dodatkowo zapewnia bieżące wsparcie.

Flow BlueDew

Kontakt

BlueDew Sp. z o.o.

Pin

ul. Małachowskiego 5
80-262 Gdańsk

Pin

ul. Szafarnia 11/F8
80-755 Gdańsk

Formularz kontaktowy  Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności

  Pozostałe usługi

  0Rh+

  konsulting

  OK-interactive

  serwisy internetowe