Exela Technologies

Dyrektor Operacyjny CE

Exela Technologies to międzynarodowa organizacja, która w Polsce posiada centrum biznesowe zatrudniające kilkaset osób.

Celem, który przyświecał nam było znalezienie systemu, który pozwoli rejestrować czas i zakres pracy w poszczególnych projektach. Wybraliśmy system workflow DEW-1 firmy BlueDew, ponieważ dodatkowo pozwolił nam zautomatyzować obieg indywidualnych kart pracy oraz umożliwił generowanie zbiorczych raportów. Dzięki stworzeniu i zaimplementowaniu innowacyjnego komponentu powstało narzędzie do rejestracji czasu pracy (RCP), połączone z obiegiem utworzonych w nim kart pracy.

Pracownik loguje nie tylko wykonywane przez siebie czynności (płatne przez klienta lub nie), ale także brak aktywności, np. przerwy, korzystając z automatycznego zegara lub wprowadzając dane po fakcie.

Karty pracy po ich wypełnieniu trafiają do liderów grup, a jeżeli wymagają uzupełnienia lub poprawienia, mogą zostać cofnięte w ramach procesu. Monitorowane mogą być wszelkie zmienne i powiązania: użytkownicy, ich projekty, charakter czynności (odpłatne lub nie), zadania w ramach projektów. System może wspomagać stopień realizacji celów, powiadomienia, eskalacje etc.

Wdrożenie DEW-1 było szybkie, profesjonalnie przeprowadzone i atrakcyjne kosztowo. System jest utrzymywany na serwerach dostawcy, a BlueDew dodatkowo zapewnia bieżące wsparcie.

Flow BlueDew

Kontakt

BlueDew Sp. z o.o.

Pin

ul. Małachowskiego 5
80-262 Gdańsk

Pin

ul. Szafarnia 11/F8
80-755 Gdańsk

Formularz kontaktowy  Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności

  Pozostałe usługi

  0Rh+

  konsulting

  OK-interactive

  serwisy internetowe